Euro Truck Simulator 2, Genel

Euro Truck Simulator 2 İçin 1.43 Güncellemesi Yayınlandı

Kapsamlı testlerden sonra, 1.43 güncellemesi artık Euro Truck Simulator 2 için mevcut ve bununla birlikte yenilenen Lyon şehri, yeni yollar ve yeni eşyalar oyuna eklendi.

Euro Truck Simulator 2‘nin güncelleme testleri sona erdi ve SCS Software, hem ETS2 hem ATS için 1.43 güncellemesini yayınladı. Geliştirici ekip, yeni eklenen özellikleri gösteren bir fragmanı da hayranlarla paylaştı. Bu güncelleme ile yapılan tüm yenilikleri sizler için bir araya getirdik.

Euro Truck Simulator 2 1.43 sürümünün ana cazibesi, Lyon şehrinin duyurulan yenilenmiş görünümü oldu. Sanal kamyon sürücüleri, Fransız kentinde daha önce bulunmayan üç simge yapının (Viaduc de Perrache köprüsü, Musée des Confluences müzesi ve Groupama Arena stadyumu) ​​yanı sıra geliştirilmiş dokular ve yeni nesne modelleri bulacak.

Euro Truck Simulator 2 1.43 Güncelleme Notları

Bunun yanı sıra geliştirici ekip, neredeyse tüm şehrin düzenini gerçek Lyon’a daha yakın olacak şekilde güncelledi. Oyun ayrıca yeni kamyon parçaları ve kişiselleştirme seçenekleri, 35 yeni bakış noktası, yenilenmiş bir geçiş ücreti sistemi ile İber Yarımadası’na yeni yollar ekledi.

Oyuncular ayrıca 8 özel teslimat rotası ve bir damperli treyler satın alma yeteneği aldı. Ayrıca bu güncelleme, mevcut MAN TGX’inizi TGX’in mevcut üretim versiyonuna yükseltmenize izin verecek yeni parçalar ve özelleştirme seçenekleri de ekledi. Değişikliklerin tam listesini burada bulabilirsiniz.

American Truck Simulator’ın da benzer birçok değişiklikle Euro Truck Simulator 2 1.43 güncellemesini aldığını belirtelim. Bu oyunda, yama ayrıca haritadaki çok sayıda hatayı kaldırdı ve Freightliner Cascadia 2022 isimli yeni bir aracı da oyuna dahil etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir